Rodzaj konkursu

Termin

Klasy

Organizatorzy

Szkolny Konkurs Plastyczny „Łańcucki Pejzaż Jesienny”

październik 2017

klasy V

S. Surmacz – Rachwał

Szkolny Konkurs Literacki „Wiersze o jesieni”

listopad 2017

klasy V-VII

G. Blajer-Kiełb, H. Szura

J. Noga, J. Walkowiak

Konkurs Biblijny Archidiecezji Przemyskiej

Duch Święty napełnia nas”

etap szkolny/listopad/

etap dekanalny /marzec/

etap diecezjalny/maj/

klasy IV-VI

s. Janina, s. Antonina

ks. Tomasz

Konkurs Językowo-Plastyczny na najładniejszą kartkę świąteczną

grudzień 2017

klasy IV – VII

K. Dyrda, A. Dec

Zwyczaje świąteczne na świecie – konkurs językowy

grudzień 2017

klasy IV i V

D. Danak

nauczyciele języków obcych

Konkurs

Czytelniczo-Plastyczny

Bajki narodów świata”

grudzień 2017

klasy I i II

A. Ciszek, A. Olearka

Szkolny Konkurs Twórczości Patrona

Każdy jest dla wszystkich”

grudzień 2017/styczeń 2018

klasy V - VII

U. Misiuda, nauczyciele

j. polskiego

Międzyszkolny Turniej Sportowy dla uczniów klas II i III w rzucankę siatkarską

styczeń 2018

klasy II i III

J. Dudek, A. Szabatowska

L. Szyszka, D. Stankiewicz

Szkolny Konkurs na prezentację multimedialną w języku angielskim pt. „Cuda świata”

luty 2018

klasy VI i VII

P. Hadław

Międzyklasowy Konkurs Matematyczny „Mistrz Matematyki”

luty 2018

Klasy III

L. Szyszka

Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny”

marzec 2018

klasy IV-VII

K. Wilk

Międzyszkolny Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Macmillan Primary School Tournament

marzec 2018

I-III

IV-VI

A. Ciszek

P. Hadław

You can sing”- szkolne eliminacje do konkursu organizowanego przez COOL SCHOOL

marzec 2018

klasy I – VI

D. Danak, A. Ciszek

B. Jarosz

Szkolny Konkurs  Recytatorski

marzec 2018

klasy I i II

U. Misiuda

Globetrotters, czyli co w świecie piszczy”- poznajemy obyczaje różnych krajów

21 marca 2018

klasy VI – VII

M. Szumierz

wychowawcy

Szkolny Konkurs Przyrodniczy

kwiecień 2018

marzec 2018

luty/marzec 2018

klasy IV

klasy V

klasy VI

D. Kisała

S. Surmacz – Rachwał

L. Dziadosz-Haładyj

 Szkolny Popis Talentów

+

spotkanie z absolwentami SP-2

kwiecień 2018

klasy IV – VII

B. Jarosz

Zespół ds. promocji szkoły

Konkurs GeograficznyPoznaj swój kraj”

maj 2018

klasy VII

K. Wilk

Międzyklasowy Konkurs Plastyczny „Ilustracja do utworów ks. Jana Twardowskigo”

maj 2018

klasy I

J. Dudek

IV Powiatowy Konkurs Plastyczny   „ Nasza siostra przyroda”  w oparciu o twórczość ks. Jana Twardowskiego

maj 2018

---

E. Wierzbińska

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

maj 2018

klasy IV

klasy V

D. Danak

M. Szumierz

Międzyklasowy Konkurs Plastyczny „Ilustracja do utworów ks. J. Twardowskiego”

maj 2018

Klasy I

J. Dudek

Szkolny Konkurs Matematyczny    „Z matematyką za pan brat

maj 2018

klasy IV

M. Golenia

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny ”Potyczki matematyczne

maj 2018

klasy V

J. Suraj – Zych

Szkolny Konkurs Dobrych Manier Jestem kulturalny  i dobrze mi         z tym”

II półrocze

klasy IV – VII

E. Wierzbińska

Szkolny Konkurs Plastyczno-Ekologiczny „Eko-Zabawki”

II półrocze

klasy IV – VII

S. Surmacz-Rachwał

Książeczki edukacyjne dla dzieci z hospicjum

II półrocze

klasy VI – VII

G. Blajer-Kiełb, H. Szura

J. Noga, J. Walkowiak

S. Surmacz – Rachwał

Konkurs Informatyczny BALTIE 2018

II półrocze

klasy IV – VII

J. Suraj-Zych, T. Sander

A. Olbrycht

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Mistrz Ortografii

II półrocze

klasy IV

klasy V

klasy VI

klasy VII

H. Szura

J. Walkowiak

J. Noga

G. Blajer-Kiełb

Zawody sportowe

na bieżąco

wg kalendarza SZS

klasy III – VI

D. Kaszowski, M. Bieniasz – Noga

B. Tendaj, P. Gołofit, A. Sekunda

M. Kusiak, M. Pusz