Nazwa wydarzenia

Termin

Odpowiedzialni

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18

4 września 2017 roku

/poniedziałek/

J. Mielczarek, J. Walkowiak,

S. Surmacz-Rachwał, B. Jarosz

krzesłanauczyciele  WF

nagłośnienieM. Szumierz

poczet  sztandarowy –D. Danak

oprawa liturgiczna – ks. Tomasz Sieradzki, s. Antonina, s. Janina

Pasowanie na  Ucznia

5 września 2017 roku

/wtorek/

J. Mielczarek, J. Walkowiak,

S. Surmacz-Rachwał, B. Jarosz

wychowawcy klas I:

L. Szotowicz, I. Szurlej, J. Dudek

krzesłanauczyciele  WF

nagłośnienie – M. Szumierz

poczet  sztandarowy –D. Danak

Miejskie i szkolne obchody

Dnia Edukacji Narodowej

 

13 października 2017 roku

/piątek/

radiowęzeł szkolny

 

 

klasy IV- VII

 L. Dziadosz-Haładyj

Samorząd Uczniowski


16 października 2017 roku

/poniedziałek/

obchody miejskie

Święto Biblioteki Szkolnej

/w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych /

październik 2017

U. Misiuda

Święto Odzyskania Niepodległości

przez Polskę

 

 

 

 Koncert Pieśni Patriotycznej

"Patriotyczne śpiewanie"

10 listopada 2017 roku

/piątek/

 

/obchody szkolne/

 

 B. Jarosz,  G. Blajer-Kiełb,
S. Surmacz-Rachwał

nagłośnienie – P. Hadław

wychowawcy klas I - VII

 klasy I-III

E. Bereza /opracowanie scenariusza zajęć nt. 100-ej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę/

 

wychowawcy klas VI

uczniowie klas VI

D. Danak – poczet  sztandarowy

11 listopada 2017 roku /sobota/

 

/obchody miejskie/

Wystawa Bożonarodzeniowa

/główny hol szkoły/

+

dekoracja okien na piętrze szkoły

+

kiermasz ozdób świątecznych

grudzień 2017

A. Musiał, R. Chudzik

 

L. Dziadosz-Haładyj /SU/

i wychowawcy klas IV-VII

 

SK Caritas, świetlica

Klasowe spotkania

przy opłatku…

+

JASEŁKA SZKOLNE

21 grudnia 2017 roku /czwartek/

 s. Janina, s. Antonina

ks. Tomasz Sieradzki

wychowawcy klas I-VII

B. Jarosz, dekoracja – świetlica

nagłośnienie – M. Szumierz

Szkolna zabawa choinkowa

klasy III /9.00 – 11.00/

klasy IIIIV /11.30 – 13.30/

klasy V – VII  /16.00 – 19.00/

 11 stycznia 2018 roku

/czwartek/

 

 dekoracja:

L. Szotowicz, M. Ogryzek,

J. Mielczarek

 Prezentacja

wyników nauczania

i osiągnięć uczniów klas IV-VII

w I półroczu roku szkolnego 2017/18 w formie wystawy

od 24 stycznia

2018 roku

klasy  IV-VII

M. Pusz, T. Sander

Szkolne

Rekolekcje Wielkopostne

marzec 2018

s. Antonina, s. Janina,

ks. Tomasz Sieradzki

wychowawcy klas I-VII

Wystawa Wielkanocna

/główny hol szkoły/

+

dekoracja okien na piętrze szkoły

+

+ kiermasz ozdób świątecznych

marzec 2018

E. Bereza, M. Ogryzek

 

L. Dziadosz-Haładyj /SU/

i wychowawcy klas IV-VII

 

SK Caritas, świetlica

Spotkanie organizacyjne

z rodzicami przyszłych pierwszoklasistów

marzec/kwiecień 2018

wychowawcy klas III

pedagog, logopeda, kierownik świetlicy, Zespół ds. promocji szkoły

nagłośnienieP. Hadław

 

Dni otwarte w SP-2

 

 

marzec/kwiecień 2018

nauczyciele i wychowawcy

klas IVII

pedagog, logopeda, wychowawcy świetlicy,

Zespół ds. promocji szkoły

Dzień Ziemi

/wystawa/

20 kwietnia 2018 roku

/piątek/

L. Dziadosz-Haładyj,

D. Kisała

S. Surmacz-Rachwał

Rocznica Uchwalenia

Konstytucji 3-go Maja

 

Obchody szkolne

27 kwietnia 2018 roku

/piątek/

forma do ustalenia

 

 H. Szura, W. Szura

M. Szumierz /nagłośnienie/

 

Obchody miejskie

3 maja 2018 roku

/czwartek/

wychowawcy klas III

uczniowie klas III

D. Danak – poczet  sztandarowy

Tydzień Języka Polskiego

maj 2018

U. Misiuda, G. Blajer-Kiełb,

J. Noga, H. Szura, J. Walkowiak

 Dzień Patrona SP 2

 

4 czerwca 2018 roku

/poniedziałek/

 J. Noga, B. Jarosz,

dekoracja - świetlica

poczet  sztandarowy –D. Danak /uroczystość w kościele/

oprawa liturgiczna – ks. Tomasz Sieradzki, s. Antonina, s. Janina

Szkolny Dzień Sportu

klasy I-III

klasy VI-VII

czerwiec 2018

 wychowawcy klas I-III

 

M. Bieniasz-Noga, M. Kusiak

M. Pusz, B. Tendaj

A. Sekunda, D. Kaszowski

P. Gołofit

 

Zakończenie roku szkolnego

2017/18

22 czerwca 2018 roku

/piątek/

 klasy I-III

B. Nitkiewicz,

B. Jarosz, S. Surmacz-Rachwał

 

klasy IV-VII

J. Walkowiak,

B. Jarosz, S. Surmacz-Rachwał

krzesłanauczyciele  WF

nagłośnienieP. Hadław

poczet  sztandarowy –D. Danak

oprawa liturgiczna – ks. Tomasz Sieradzki, s. Antonina, s. Janina

Rozpoczęcie roku szkolnego

2018/19

3 września 2018 roku

/poniedziałek/

 A. Szabatowska, L. Szyszka

S. Surmacz-Rachwał

krzesłanauczyciele  WF

nagłośnienieM. Szumierz

poczet  sztandarowy –D. Danak

oprawa liturgiczna – ks. Tomasz Sieradzki, s. Antonina, s. Janina

Pasowanie na Ucznia

4 września 2018 roku

/wtorek/

 A. Szabatowska, L. Szyszka

S. Surmacz-Rachwał

krzesłanauczyciele  WF

nagłośnienieM. Szumierz

poczet  sztandarowy –D. Danak