Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Łańcucie

Dyrektor szkoły

mgr Lucyna Kowalska

przyjmuje w sprawach skarg i wniosków:

wtorek 7.00 - 8.00

czwartek 14.30 - 15.30

 

Wicedyrektorzy:

mgr Alina Świętoniowska /klasy I-III/

przyjmuje w sprawach skarg i wniosków:

wtorek 14.00 - 15.00

 

mgr Agnieszka Ciszek /klasy IV-VI/

przyjmuje w sprawach skarg i wniosków:

środa 14.00 - 15.00

 

Grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łańcucie

Nauczyciele kształcenia zintegrowanego:

  • Ewa Bereza
  • Joanna Dudek
  • Joanna Mielczarek
  • Bronisława Nitkiewicz
  • Renata Chudzik
  • Dorota Stankiewicz
  • Agnieszka Szabatowska
  • Lucyna Szotowicz
  • Małgorzata Szpunar
  • Iwona Szurlej
  • Lucyna Szyszka

Nauczyciele języka polskiego:

  • Jadwiga Noga
  • Barbara Gaweł/Gabriela Blajer-Kiełb
  • Halina Szura
  • Jolanta Walkowiak

Nauczyciele przyrody:

  • Larysa Dziadosz-Haładyj
  • Sylwia Surmacz-Rachwał
  • Alina Świętoniowska
  • Diana Kisała

Nauczyciel historii:

  • Wojciech Szura
  • Edyta Wierzbińska

Nauczyciel plastyki:

  • Sylwia Surmacz-Rachwał

Nauczyciel muzyki:

  • Barbara Jarosz

Pedagog szkolny:

  • Elżbieta Tomala
  • Ewa Guzek

Logopeda:

  • Jolanta Tomaka

Nauczyciele religii:

  • s. Marzena Mrozowicz /s.Janina/
  • s. Anna Bielecka /s. Antonina/
  • ks. Tomasz Sieradzki

 

Nauczyciel etyki:

  • Edyta Wierzbińska

 

Nauczyciel bibliotekarz:

  • Urszula Misiuda

 

Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

  • Katarzyna Wrona - Bar

 

Nauczyciel doradztwa zawodowego:

  • Sylwia Wiech

Nauczyciel geografii:

  • Krystyna Wilk

Nauczyciel fizyki:

  • Piotr Ogryzek

Nauczyciel chemii:

  • Katarzyna Grzesik

Nauczyciel biologii:

  • Diana Kisała

Nauczyciele języka angielskiego:

  • Agnieszka Ciszek
  • Dorota Danak
  • Paweł Hadław
  • Lucyna Kowalska
  • Marek Szumierz

Nauczyciel języka niemieckiego:

  • Agnieszka Dec

Nauczyciel języka hiszpańskiego:

  • Karolina Dyrda

Nauczyciele matematyki:

  • Małgorzata Golenia
  • Grażyna Inglot
  • Andrzej Olbrycht
  • Jolanta Suraj-Zych
  • Krystyna Wilk

Nauczyciele zajęć komputerowych/informatyki:

  • Andrzej Olbrycht
  • Tomasz Sander
  • Jolanta Suraj-Zych

Nauczyciel zajęć technicznych/techniki:

  • Tomasz Sander

Nauczyciele wychowania fizycznego:

  • Monika Bieniasz-Noga
  • Paweł Gołofit
  • Dariusz Kaszowski
  • Monika Kusiak
  • Agata Rojek/Agata Sekunda
  • Barbara Tendaj
  • Monika Pusz

Wychowawcy świetlicy:

  • Agata Michno
  • Anna Musiał
  • Maria Ogryzek
  • Anna Ptaszek
  • Katarzyna Grzesik
  • Joanna Obara
  • Lucyna Dec