13 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół Nr 1 w Nienadówce odbyło się uroczyste rozdanie nagród w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Mały Pitagoras” pod honorowym patronatem Andrzeja Ożoga Burmistrza Gminy I Miasta Sokołów Małopolski.
Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas trzecich i szóstych szkoły podstawowej. Wzięło w nim udział czworo uczniów naszej szkoły. W grupie młodszej Małgorzata Gęsicka i Maciej Dębski, wychowankowie nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej Joanny Dudek, a w grupie starszej Mateusz Rudy – nauczycielka matematyki Grażyna Inglot i Mikołaj Liszka – nauczyciel matematyki Małgorzata Golenia. Obaj chłopcy z klasy szóstej otrzymali wyróżnienie, a Maciej Dębski zajął III miejsce w swojej grupie wiekowej.
Bardzo cieszymy się z osiąganych przez naszych uczniów wyników i życzymy kolejnych sukcesów.

Opracowała Joanna Dudek