Uczniowie klasy I a wcielili się w role aktorów i wspólnie z wychowawczynią przygotowali przedstawienie pt. „Kopciuszek”. W przedstawienie zaangażowane były wszystkie dzieci, a przygotowania i próby trwały już od kwietnia.

W dniu 6 czerwca dzieci zaprezentowały przedstawienie uczniom kilku klas młodszych. Zaprosili do szkoły również Rodziców prezentując je podczas Uroczystości z okazji Święta Mamy i Taty. Zachwyt publiczności budziła gra „małych aktorów”, muzyka, piękne stroje oraz dekoracje. Publiczność z dużym zainteresowaniem oglądała spektakl i gromkimi brawami nagrodziła występ.

Przedstawienie poza wieloma walorami artystycznymi niosło przesłanie - bycie miłym dla innych, kochającym, dobrym i pracowitym pozwala spełnić marzenia i być szczęśliwym.

Serdecznie gratulujemy dzieciom pierwszego występu.

Lucyna Szyszka