2016-2017

W dniu 24 listopada 2016 roku na hali MOSiR w Łańcucie odbyły się miejskie zawody w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.

Reprezentacja chłopców naszej szkoły okazała się bezkonkurencyjna i po zwycięstwach z SP 3 (9 : 2) i z SP 4 (10 : 3) zajęła pierwsze miejsce uzyskując tym samym awans do zawodów powiatowych, które to odbędą się 02.12.2016 r. (piątek)

 Kolejność końcowa chłopcy:

1. SP 2 Łańcut

2. SP 4 Łańcut

3. SP 3 Łańcut

SP 2 Łańcut:Kozłowski Tymon, Musz Gabriel, Haładyj Seweryn, Berłowski Jakub, Hodor Filip, Kut Radosław,Wisz Kacper, Jaźwa Patryk, Michna Norbert, Sowa Oskar, Decowski Karol, Lonc Bartosz, Stępień Flip, Domka Bartosz. Trener: Dariusz Kaszowski.

 Reprezentacja dziewcząt na tych zawodach wystąpiła bardzo osłabiona brakiem czterech podstawowych dziewcząt, które to wyjechały na zawody taneczne do Niemiec. Pomimo tego osłabienia nasze dziewczyny walczyły bardzo dzielnie remisując (1 : 1) z SP 3 i pechowo przegrywając (1 : 2) z SP 4.

Kolejność końcowa dziewczęta:

1. SP 4 Łańcut

2. SP 2 Łańcut

3. SP 3 Łańcut

SP 2 Łańcut: Sławęcka Jagoda, Bejer Anita, Bieda Amelia, Michno Maja, Krukowska Aleksandra, Rachwał Karina, Styś Milena, Wawro Kamila, Witek Amelia. Trener: Monika Kusiak.

I etap szkolny - koordynator U. Misiuda
uczestnicy:
Marcelina Giemza VI d
Szymon Jurek V d
Bartosz Haładyj V d
Trojanowski Jakub Vd
Radosław Rzemień VI b
Szymon Stawarz VI b
 
Do II etapu - finałowego zakwalifikowali się:
Marcelina Giemza VI d, H. Szura
Bartosz Haładyj V d, H. Szura
Szymon Stawarz VI b, B. Gaweł
I miejsce- Wojciech Kozłowski IIa, B. Nitkiewicz
II miejsce- Maciej Dębski IIIc, J. Dudek
II miejsce- Natalia Niedbała IIIe, L. Szotowicz
III miejsce- Patrycja Maternowska IIb, L. Orłoś
III miejsce- Aleksandra Kuźniar IIIa, I. Szurlej
Wyróżnienie- Krystian Górak IIc, R. Chudzik
Wyróżnienie- Hanna Czado IId, D. Stankiewicz
Wyróżnienie- Amelia Kaszowska IIId, M. Lepianka
Wyróżnienie- Hanna Grabowska i Zuzanna Skręt IIe, J. Mielczarek

Laureatami tego konkursu zostali  uczniowie  naszej szkoły:

W kategorii wiekowej klas I – III
II miejsce zajęła Julia Kątnik -  kl. II a
Wyróżnienie otrzymały:
Lena Rzezicka – kl. II a
Dagmara Kudyba – kl. II d

W kategorii wiekowej klas IV – VI
II miejsce zajął Igor Maczuga – kl. VI d
III miejsce zajęła Karina Rachwał – kl. V a
Wyróżnienie otrzymały:
Adela Ruman – kl. V a
Marcelina Giemza – kl. VI d


W kategorii placówki i grupy parafialne:
II miejsce zajęła Julia Kołodziej – kl. II d
Wyróżnienie:
Weronika Kłak – kl. II b

TURNIEJ ORLIKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ „MAAWSPORT CUP 2016”

Drużyna z SP2 Łańcut pokonując w eliminacjach zespół SP Wysoka (2:0) i SP Kosina (2:0), oraz ulegając w półfinale drużynie z SP Markowa (1:3)

zajęła IV miejsce w turnieju

Skład zespołu: Mateusz Kwaśniewski 6e, Gabriel Musz 6d, Tymon Kozłowski 6d, Liszka Mikołaj 6a, Wołk Kewin 6c, Guzek Patryk 6c, Zembroń Bartosz 5a, Wisz Kacper 5a, Sowa Oskar 5a, Michna Norbert 5a, Świętoniowski Kacper 5a, Decowski Karol 5a, Lonc Bartosz 5a

 Opiekun:  Dariusz Kaszowski

 

„ŚWIĘTO MAŁYCH BIEGACZY” – ZAWODY BIEGOWE ZORGANIZOWANE W RAMACH OBCHODÓW DNI MIASTA I POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

Bieg na 400m chłopców kl. IV III miejsce  Olszański Arkadiusz 4a
Bieg na 60m dziewcząt kl. V i VI I miejsce Abramczyk Kinga 5a
II miejsce Hejnosz Jagoda 5b
Bieg na 60m chłopców kl. VI II miejsce Majewski Bartosz 6e
Bieg na 600m dziewcząt kl.VI I miejsce Abramczyk Kinga 5a
Bieg na 1000m chłopców kl.VI I miejsce Liszka Mikołaj 6a
II miejsce Świętoniowski Kacper 5a
III miejsce Szadkowski Marcel 6a

 Opiekun:  Paweł Gołofit

 

 

MISTRZOSTWA POWIATU ŁAŃCUCKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  W PŁYWANIU

 

50m stylem dowolnym 

dziewczęta kl. III - IV II miejsce Kwiatek Maja 4b
III miejsce Chmiel Marcelina 4b
chłopcy kl. III – IV I miejsce Jurek Krystian 4b
II miejsce Hubala Mateusz 4b
III miejsce Witko Franciszek 4b   
dziewczęta kl. V - VI  I miejsce Sroczyk Martyna 5b
II miejsce Niegowska Karolina 5b
chłopcy kl. V – VI I miejsce Panek Kacper 6d

 

 50 m stylem klasycznym 

dziewczęta kl. III - IV II miejsce Chmiel Marcelina 4b
III miejsce Nalepa Gabriela 4b
chłopcy kl. III – IV I miejsce Jurek Krystian 4b
II miejsce Bytnar Kacper 4b
dziewczęta kl. V - VI I miejsce Niegowska Karolina 5b
II miejsce Szczęch Zuzanna 6a
chłopcy kl. V – VI I miejsce Ziajka Antoni 6d
III miejsce Gawron Filip 5b

 

50m stylem grzbietowym 

dziewczęta kl. III - IV III miejsce Kwiatek Maja 4b
chłopcy kl. III – IV I miejsce Witko Franciszek 4b
II miejsce Hubala Mateusz 4b
dziewczęta kl. V - VI I miejsce Sroczyk Martyna 5b
II miejsce Szczęch Zuzanna 6a
III miejsce Konopko Karolina 5b
chłopcy kl. V – VI I miejsce Berłowski Jakub 6d
II miejsce Panek Kacper 6d
III miejsce Płowy Mikołaj 5b

 

100m stylem dowolnym - chłopcy

                                                I miejsce - Panek Kacper 6d

 100m stylem klasycznym - chłopcy

                                                  I miejsce - Berłowski Jakub 6d

                                                II miejsce - Jurek Krystian 4b

                                               III miejsce - Witko Franciszek 4b

 

Opiekunowie:  Monika Bieniasz-Noga

                     Barbara Tendaj

                     Agata Rojek