Ze względu na bezpieczeństwo uczniów obowiązuje zakaz wjazdu na wewnętrzny parking szkoły. W okresie trwającego remontu Miejskiego Domu Kultury utrudnione jest parkowanie w jego okolicy. Nieczynne jest też wejście do budynku SP-2 od strony MDK. Dzięki wsparciu Burmistrza Miasta Łańcuta i uprzejmości zarządców pobliskich terenów udało nam się znalezć rozwiązanie. Mamy oficjalną zgodę na to, by rodzice dowożący dzieci do naszej szkoły w godzinach porannych parkowali swoje pojazdy na terenie Delikatesów Asia przy ul. Sikorskiego oraz w części przeznaczonej dla samochodów osobowych Centrum Komunikacji w Łańcucie. Stamtąd na teren Dwójki prowadzi bezpieczna droga z sygnalizacją świetlną, którą można przebyć zaledwie w kilka minut. Zachęcamy do wykorzystania tych możliwości.