Aktualności

Ze względu na bezpieczeństwo uczniów obowiązuje zakaz wjazdu na wewnętrzny parking szkoły. W okresie trwającego remontu Miejskiego Domu Kultury utrudnione jest parkowanie w jego okolicy. Nieczynne jest też wejście do budynku SP-2 od strony MDK. Dzięki wsparciu Burmistrza Miasta Łańcuta i uprzejmości zarządców pobliskich terenów udało nam się znalezć rozwiązanie. Mamy oficjalną zgodę na to, by rodzice dowożący dzieci do naszej szkoły w godzinach porannych parkowali swoje pojazdy na terenie Delikatesów Asia przy ul. Sikorskiego oraz w części przeznaczonej dla samochodów osobowych Centrum Komunikacji w Łańcucie. Stamtąd na teren Dwójki prowadzi bezpieczna droga z sygnalizacją świetlną, którą można przebyć zaledwie w kilka minut. Zachęcamy do wykorzystania tych możliwości.

zakaz wjazduPrzypominamy Rodzicom, że ze względu na bezpieczeństwo uczniów podążających do i ze szkoły oraz przemieszczających się z budynku na boisko i plac zabaw obowiązuje zakaz wjazdu na wewnętrzny parking szkoły. Informuje o tym znak drogowy umieszczony przy bramie. Apelujemy o odpowiedzialność i przestrzeganie obowiązujących przepisów.

Piękny, duży, na pozór nowy budynek w obszernym zielonym ogrodzie. Przestronne, jasne, zadbane, nowocześnie wyposażone wnętrze. Któż by pomyślał, że Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Łańcucie ma już 55 lat i tak wiele za sobą. Do łańcuckiej Dwójki uczęszczało dotychczas około 7500 uczniów. Oddana do użytku w 1961 roku, początkowo szkoła ośmioklasowa, w 1999 r. na kolejnych kilkanaście lat stała się sześciolatką, by znów w wyniku planowanej od przyszłego roku reformy mieć osiem klas. Jesteśmy na to gotowi.