Aktualności

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Łańcucie zaprasza do składania ofert na dostawę sprzętu multimedialnego w ramach rządowego programu „Aktywna Tablica”

1. Tablica interaktywna o aktywnej powierzchni co najmniej 79 cali z projektorem ultraogniskowym wraz z uchwytem montażowym   - szt. 1
  2. Głośniki pozwalające na przekaz dzwięku – 1 kpl.
  3. Interaktywny monitor dotykowy o przekątnej ekranu co najmniej 65 cali wraz z okablowaniem i uchwytem do montażu ściennego i wbudowanymi głośnikami co najmniej 2x 15W

Sprzęty powinny spełniać wymagania techniczne określone w załączonych poniżej plikach.

Oferty proszę składać drogą elektroniczną na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem poczty na adres :

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Łańcucie

ul. Kościuszki 17

37-100 Łańcut

Oferty proszę składać do 31.10.2017r.

Specyfikacja techniczna - Tablica interaktywna

Specyfikacja techniczna - Monitor interaktywny

Opis techniczny - Zestaw głośników stereofonicznych do tablic interaktywnych

Specyfikacja techniczna- Projektor ultrakrótkoogniskowy

Witam serdecznie

Szanowna Pani Dyrektor,
Wychowawcy,
Nauczyciele,
pracownicy Szkoły

W związku z Waszym świętem w imieniu wszystkich Rodziców pragnę podziękować Wam za pracę jaką wykonujecie kształcąc i wychowując nasze dzieci. Wiemy, że nie jest ona łatwa. Często towarzyszą jej radość, duma ale i łzy radości z osiąganych sukcesów ale i łzy smutku i żalu. Dziękujemy za poświęcony czas w szkole jak i czas prywatny.

Życzymy Wam dużo zdrowia, wyrozumiałości, cierpliwości, zadowolenia z pracy oraz pomyślności w osiąganiu sukcesów zawodowych.

Przewodniczący Rady Rodziców
                                                                                          Wacław Wróbel

Informujemy, że na stronie Podkarpackiego Kuratorium Oświaty opublikowane zostały w dniu dzisiejszym, tj. 29 września 2017 roku, regulaminy konkursów przedmiotowych, w tym dla uczniów klas IV-VII szkół podstawowych. Zachęcamy do zapoznania sie z ich treścią na stronie http://www.ko.rzeszow.pl/wazne-informacje/regulaminy-konkursow-przedmiotowych-w-roku-szkolnym-20172018/ Wykaz konkursów znajduje się w terminarzu na rok szkolny 2017/18. Szczegóły organizacyjne wkrótce.

W związku z tymczasową nieobecnością p. Tomasza Sandera nastąpią istotne zmiany w kwestii informatyki/zajęć komputerowych oraz techniki/zajęć technicznych. Wszystkie zastępstwa na bieżąco będą umieszczane w dzienniku elektronicznym, natomiast poniżej znajduje się październikowa rozpiska informatyki/zajęć komputerowych dla klas 4d i 5d:

Klasa 4 d

2.10.2017r. /poniedziałek/, godz. 8:00 - 4d (dz) – p. Jolanta Suraj-Zych (informatyka)

3.10.2017r. /wtorek/ - 4d (chł) – do szkoły na 10:45

9.10.2017r. /poniedziałek/ - 4d (dz) – do szkoły na 8:55

9.10.2017r. /poniedziałek/, godz. 8:00 - 4d (chł) – p. Jolanta Suraj-Zych (informatyka)

10.10.2017r. /wtorek/ - 4d (chł) – do szkoły na 10:45

16.10.2017r. /poniedziałek/, godz. 8:00 - 4d (dz) – p. Jolanta Suraj-Zych (informatyka)

17.10.2017r. /wtorek/ - 4d (chł) – do szkoły na 10:45

23.10.2017r. /poniedziałek/ - 4d (dz) – do szkoły na 8:55

23.10.2017r. /poniedziałek/, godz. 8:00 - 4d (chł) – p. Jolanta Suraj-Zych (informatyka)

24.10.2017r. /wtorek/ - 4d (chł) – do szkoły na 10:45

30.10.2017r. /poniedziałek/, godz.8:00 – 4d (cała klasa) – p. Jolanta Suraj-Zych (informatyka)

31 października 2017r. – dzień wolny od zajęć dydaktycznych

Klasa 5 d

4.10.2017r. /środa/, lekcja 6  - zajęcia komputerowe zredukowane – chłopcy do domu

6.10.2017r. /piątek/, lekcja 6 - 5d (dz) – p. Andrzej Olbrycht (zajęcia komputerowe)

11.10.2017r. /środa/, lekcja 6  - zajęcia komputerowe zredukowane – chłopcy do domu

13 października 2017r. – dzień wolny od zajęć dydaktycznych

18.10.2017r. /środa/, lekcja 6  - zajęcia komputerowe zredukowane – chłopcy do domu

20.10.2017r. /piątek/, lekcja 6  - zajęcia komputerowe zredukowane – dziewczęta do domu

20.10.2017r. /piątek/, lekcja 6  - 5d (chł) – p. Andrzej Olbrycht (zajęcia komputerowe)

25.10.2017r. /środa/, lekcja 6  - zajęcia komputerowe zredukowane – chłopcy do domu

27.10.2017r. /piątek/, lekcja 6 – 5d (cała klasa) – p. Andrzej Olbrycht (zajęcia komputerowe)

Ze względu na bezpieczeństwo uczniów obowiązuje zakaz wjazdu na wewnętrzny parking szkoły. W okresie trwającego remontu Miejskiego Domu Kultury utrudnione jest parkowanie w jego okolicy. Nieczynne jest też wejście do budynku SP-2 od strony MDK. Dzięki wsparciu Burmistrza Miasta Łańcuta i uprzejmości zarządców pobliskich terenów udało nam się znalezć rozwiązanie. Mamy oficjalną zgodę na to, by rodzice dowożący dzieci do naszej szkoły w godzinach porannych parkowali swoje pojazdy na terenie Delikatesów Asia przy ul. Sikorskiego oraz w części przeznaczonej dla samochodów osobowych Centrum Komunikacji w Łańcucie. Stamtąd na teren Dwójki prowadzi bezpieczna droga z sygnalizacją świetlną, którą można przebyć zaledwie w kilka minut. Zachęcamy do wykorzystania tych możliwości.

zakaz wjazduPrzypominamy Rodzicom, że ze względu na bezpieczeństwo uczniów podążających do i ze szkoły oraz przemieszczających się z budynku na boisko i plac zabaw obowiązuje zakaz wjazdu na wewnętrzny parking szkoły. Informuje o tym znak drogowy umieszczony przy bramie. Apelujemy o odpowiedzialność i przestrzeganie obowiązujących przepisów.

Rodziców, którzy chcą zapisać dzieci na obiady w stołówce szkolnej informujemy, że na szkolnej stronie www dostępna   jest karta zapisu na obiady na rok 2017 - 18
Uzupełnione  dokumenty należy złożyć u kierownika świetlicy lub w sekretariacie szkoły.