MISTRZOWIE POLSKI ORLIK BASKETMANIA 2014!

5164.jpg

 

Mistrzowie

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE ROK SZKOLNY 2013/2014

 

  1. Powiatowe IMS w Pływaniu 11.2013 Łańcut

 

Rocznik 2003

50m dow: I m - Julia Bar, III m - Kacper Kołcz

50m grz: II m – Julia Bar, Im Patryk Pondel, II m – Kacper Dubiel, III m – Kamil Barnuś

50m kl: II m – Karina Kielar, III m – Maja Szumierz, Im – Kacper Cieślachowski, II m – Patryk Pondel, III m – Kamil Barnuś

Rocznik 2002

Styl klasyczny 50 m.

I miejsce Karolina Słotwińska

III miejsce Anastazja Haładyj

 

Styl Dowolny 50m

I miejsce Paulina Konopko

II miejsce Karolima Słotwińska

III miejsce Klaudia Rachwał

 

Styl Grzbietowy 50m

II miejsce Paulina Konopko

 

Rocznik 2001

Styl dowolny 50m

II miejsce Natalia Wyszkowska

 

Styl klasyczny 50 m

I miejsce Katarzyna Kuras

II miejsce Julia Cieszyńska

II miejsce Daria Dmitrowska

Prowadzący: Monika Bieniasz-Noga, Tomasz Fortuna, Jarosław Kołcz

 

  1. Miejskie IMS w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt 11.2013 Łańcut

 

I miejsce

Stropek Natalia, Krowicka   Anna, Tokarz Milena, Ruszel Patrycja, Stelmach Aneta, Abramczyk Izabela, Bazan Julia, Gwizdak Maja, Kusiak Maja, Tkacz Wiktoria, Flejszar Marcelina, Szpunar Monika.

Prowadzący: Monika Bieniasz-Noga

 

  1. Miejskie IMS w Mini Piłce Ręcznej Chłopców 11. 2013 Łańcut

 

I miejsce

Balawejder Jakub, Cyburt Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Ratajczak Artur, Szydełko Dominik, Skręt Wojciech, Barciński Dawid, Cieszyński Jakub, Liszka Jakub, Rachwał Nikodem, Tarała Igor, Marszał Rafał

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. Powiatowe IMS w Mini Piłce Ręcznej Chłopców 12. 2013 Łańcut

 

I miejsce

Balawejder Jakub, Cyburt Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Ratajczak Artur, Szydełko Dominik, Barciński Dawid, Cieszyński Jakub, Liszka Jakub, Rachwał Nikodem, Marszał Rafał, Skręt Wojciech.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. Powiatowe IMS w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt 01.2014 Łańcut

 

II miejsce

Stropek Natalia, Krowicka   Anna, Tokarz Milena, Ruszel Patrycja, Stelmach Aneta, Abramczyk Izabela, Bazan Julia, Gwizdak Maja, Kusiak Maja, Tkacz Wiktoria, Flejszar Marcelina, Szpunar Monika.

 

Julia Bazan – najlepszy strzelec turnieju

Milena Tokarz – najskuteczniejsza zawodniczka w zespole.

Prowadzący: Monika Bieniasz-Noga

 

  1. Miejskie IMS w Mini Siatkówce Dziewcząt 01.2014 Łańcut

 

I miejsce

Stropek Natalia, Jędruchów Zofia, Stelmach Kinga, Krowicka Anna, Tokarz Milena, Abramczyk Izabela, Bazan Julia, Gwizdak Maja, Bróż Natalia, Kuźniar Zuzanna

 

Stropek Natalia, Bazan Julia, Gwizdak Maja – najskuteczniejsze zawodniczki turnieju

Prowadzący: Monika Bieniasz-Noga

 

  1. Miejskie IMS w Mini Siatkówce Chłopców 01.2014 Łańcut

 

II miejsce

Balawejder Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Ratajczak Artur, Szydełko Dominik, Podgórski Jakub, Skręt Wojciech, Liszka Jakub, Noga Maciej

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. Miejskie IMS w Mini Koszykówce Dziewcząt 02.2014 Łańcut

 

I miejsce

Stropek Natalia, Tokarz Milena, Jędruchów Zofia, Krowicka Anna, Stelmach Aneta, Bazan Julia, Gwizdak Maja, Kusiak Maja, Kuźniar Zuzanna, Tkacz Wiktoria, Szpunar Monika, Bróż Natalia

 

Gwizdak Maja – najskuteczniejsza zawodniczka w drużynie

Prowadzący: Monika Bieniasz-Noga

 

  1. Miejskie IMS w Mini Koszykówce Chłopców 02.2014 Łańcut

 

I miejsce

Balawejder Jakub, Cyburt Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Ratajczak Artur, Szydełko Dominik, Barciński Dawid, Cieszyński Jakub, Noga Maciej, Marszał Rafał, Skręt Wojciech.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. Rejonowe IMS w Mini Piłce Ręcznej Chłopców 02. 2014 MOSiR Łańcut

 

I miejsce

Balawejder Jakub, Cyburt Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Ratajczak Artur, Szydełko Dominik, Barciński Dawid, Cieszyński Jakub, Rachwał Nikodem, Noga Maciej, Marszał Rafał, Skręt Wojciech.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. Powiatowe IMS w Mini Koszykówce Dziewcząt 02.2014 Łańcut

 

Stropek Natalia, Tokarz Milena, Jędruchów Zofia, Krowicka Anna, Stelmach Aneta, Bazan Julia, Gwizdak Maja, Kusiak Maja, Kuźniar Zuzanna, Tkacz Wiktoria, Szpunar Monika, Bróż Natalia

 

Bazan Julia – najlepsza zawodniczka turnieju

Gwizdak Maja – król strzelców

Prowadzący: Monika Bieniasz-Noga

 

  1. Powiatowe IMS w Mini Koszykówce Chłopców 02.2014 Łańcut

 

I miejsce

Balawejder Jakub, Cyburt Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Ratajczak Artur, Szydełko Dominik, Barciński Dawid, Cieszyński Jakub, Noga Maciej, Marszał Rafał, Skręt Wojciech.

Mroziak Maciej – najlepszy zawodnik turnieju

Kaszowski Mateusz – król strzelców

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. Powiatowe IMS w Mini Siatkówce Dziewcząt 03.2014 Żołynia

 

II miejsce

Stropek Natalia, Jędruchów Zofia, Stelmach Kinga, Krowicka Anna, Tokarz Milena, Abramczyk Izabela, Bazan Julia, Gwizdak Maja, Bróż Natalia, Kuźniar Zuzanna

Prowadzący: Monika Bieniasz-Noga

 

  1. Rejonowe IMS w Mini Koszykówce Dziewcząt 03.2014 Chałupki Dębiańskie

 

III miejsce

Stropek Natalia, Tokarz Milena, Jędruchów Zofia, Krowicka Anna, Stelmach Aneta, Bazan Julia, Gwizdak Maja, Kusiak Maja, Kuźniar Zuzanna, Tkacz Wiktoria, Szpunar Monika, Bróż Natalia

Prowadzący: Monika Bieniasz-Noga

 

  1. Półfinał Wojewódzki IMS w Mini Piłce Ręcznej Chłopców 03. 2014 MOSiR Łańcut

 

II miejsce

Balawejder Jakub, Cyburt Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Ratajczak Artur, Szydełko Dominik, Barciński Dawid, Cieszyński Jakub, Rachwał Nikodem, Noga Maciej, Marszał Rafał

Balawejder Jakub – MVP Turnieju

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. Rejonowe IMS w Mini Koszykówce Chłopców 03.2014

 

I miejsce

Balawejder Jakub, Cyburt Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Ratajczak Artur, Szydełko Dominik, Barciński Dawid, Cieszyński Jakub, Noga Maciej, Marszał Rafał, Tarała Igor.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. Półfinał Wojewódzki IMS w Pływaniu Indywidualnym i Sztafetowym 04.2014 Łańcut

 

I MIEJSCE SZTAFETA CHŁOPCÓW   6x25:

Jakub Rejman, Dawid Krowicki, Mateusz Maczuga, Bartosz Pondel, Mikołaj Kamiński, Kamil Wilk, Kacper Hadała

V MIEJSCE SZTAFETA DZIEWCZĄT   6x25:

Wyszkowska Natalia, Bełz Aleksandra, Haładyj Anastazja, Haładyj Andżelika, Konopko Paulina, Słowińska Karolina

 

PŁYWANIE INDYWIDUALNE

IV miejsce – Paulina Konopko

V miejsce – Anastazja Haładyj

I miejsce – Jakub Rejman

III miejsce – Dawid Krowicki

IV miejsce - Jakub Pelc

Prowadzący: Agata Gorzkiewicz, Tomasz Fortuna

 

  1. Turniej Barażowy o Wejście do Finału Wojewódzkiego IMS w Mini Piłce Ręcznej Chłopców 04.2014 MOSiR Łańcut

I miejsce

Balawejder Jakub, Cyburt Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Ratajczak Artur, Szydełko Dominik, Barciński Dawid, Cieszyński Jakub, Rachwał Nikodem, Noga Maciej, Marszał Rafał, Skręt Wojciech, Tarała Igor.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. Półfinał Wojewódzki IMS w Mini Koszykówce Chłopców 04. 2014 MOSiR Jarosław

 

I miejsce

Balawejder Jakub, Cyburt Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Ratajczak Artur, Szydełko Dominik, Barciński Dawid, Noga Maciej, Marszał Rafał, Tarała Igor, Skręt Wojciech.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. Finał Wojewódzki IMS w Mini Koszykówce Chłopców 04. 2014 MOSiR Łańcut

 

I miejsce

Balawejder Jakub, Cyburt Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Ratajczak Artur, Szydełko Dominik, Barciński Dawid, Noga Maciej, Marszał Rafał, Tarała Igor, Skręt Wojciech, Cieszyński Jakub.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. Finał Wojewódzki IMS w Mini Piłce Recznej Chłopców 05 2014 Mielec

 

III miejsce

Balawejder Jakub, Cyburt Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Ratajczak Artur, Szydełko Dominik, Barciński Dawid, Cieszyński Jakub, Rachwał Nikodem, Noga Maciej, Marszał Rafał, Skręt Wojciech, Tarała Igor.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. Powiatowe IMS w Czwórboju LA Dziewcząt 05.2014 Białobrzegi

 

I miejsce

 

Stropek Natalia 6a

Szubart Patrycja 6a

Bazan Julia 6c

Kusiak Maja 5a

Kuźniar Zuzanna 5a

Tkacz Wiktoria 5a

Indywidualnie najwięcej punktów na igrzyskach zdobyły:

I m. – Maja Kusiak

II m. – Julia Bazan

III m. – Natalia Stropek

IV m. – Zuzanna Kuźniar

 

Prowadzący: Monika Kusiak, Monika Bieniasz-Noga

  1. Powiatowe IMS w Czwórboju LA Chłopców05.2014

 

VIII miejsce

Malski Piotr, Tarała Igor, Liszka Jakub, Rachwał Nikodem, Szura Michał, Markowski Michał

Prowadzący: Monika Kusiak, Dariusz Kaszowski

 

  1. Finał Wojewódzki IMS w Pływaniu Indywidualnym i Sztafetowym Chłopców 20.05.2014 Łańcut

 

VI m Sztafeta

Hadała Kacper, Maczuga Mateusz, Wilk Kamil, Krowicki Dawid, Pondel Bartosz, Kamiński Mikołaj, Rejman Jakub.

 

VI miejsce Jakub Rejman

IX miejsce Dawid Krowicki

 

  1. Powiatowe IMS w Trójboju LA Dziewcząt 05.2014 Białobrzegi

 

III miejsce

Baran Weronika, Bober Angelika, Pilawa Jagoda, Rzeszutek Oliwia, Wójcik Gabriela

Prowadzący: Paweł Gołofit

 

  1. Powiatowe IMS w Trójboju LA Chłopców 05.2014 Białobrzegi

 

IV miejsce

Barnuś Kamil, Cisek Nikodem, Kaniewski Kacper, Zarzycki Rafał, Hanus Michał

Prowadzący: Tomasz Fortuna, Dariusz Kaszowski

 

  1. Wojewódzkie IMS w Czwórboju LA Dziewcząt 03.06.2014 Rzeszów

 

IV miejsce

Stropek Natalia 6a

Szubart Patrycja 6a

Bazan Julia 6c

Kusiak Maja 5a

Kuźniar Zuzanna 5a

Tkacz Wiktoria 5a

 

Indywidualnie:

III m. – Natalia Stropek

 

Prowadzący: Monika Kusiak, Monika Bieniasz-Noga

 

  1. Finał Krajowy IMS Energa Basket CUP w Mini Koszykówce Chłopców 05-08.06.2014 Gdańsk

 

XIII miejsce

Cyburt Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Ratajczak Artur, Szydełko Dominik, Barciński Dawid, Noga Maciej, Marszał Rafał, Tarała Igor, Skręt Wojciech, Cieszyński Jakub.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

 

Zawody Sportowe spoza kalendarza imprez SZS w roku szkolnym 2013/2014

 

  1. Festiwal Minikoszykówki Koszalin CAMP 2013

Mateusz Kaszowski:

Puchar Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego dla Najlepszego zawodnika Ogólnopolskiego Festiwalu Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców KOSZALIN CAMP 2013

 

  1. IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – eliminacje gminne rocznik 2000/2001

10.09.2013 Łańcut

 

 

I miejsce dziewczynki

Stropek Natalia, Tokarz Milena, Abramczyk Izabella, Krowicka Anna, Jędruchów Zofia, Ruszel Patrycja, Bazan Julia, Gwizdak Maja, Gdula Gabriela

Prowadzący: Monika Bieniasz-Noga

 

II miejsce chłopcy

Kaszowski Mateusz, Mroziak Maciej, Balawejder Jakub, Cyburt Jakub, Koszteyn Jakub, Szydełko Dominik, Ratajczak Artur, Skręt Wojciech, Ogórek Wojciech, Podgórski Jakub.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – eliminacje gminne rocznik 2002/2003 09.2013 Łańcut

 

I miejsce dziewczynki I zespół

N. Bróż, M .Flejszar, G. Gut, M. Kusiak, Z. Kuźniar, E. Możdżeń, A. Stopa, M. Szpunar, W. Śliż, W. Tkacz

Prowadzący: Monika Kusiak

 

IV miejsce dziewczynki II zespół

Baran, Bober, Boho, Baran K, Brzezicka, Mroczka, Pilawa, Rybak, Rzeszutek, Sobek

Prowadzący: Paweł Gołofit

 

I miejsce chłopcy I zespół

Tarała Igor, Cieszyński Jakub, Barciński Dawid, Liszka Jakub, Malski Piotr, Kwolek Roch, Rochacki Michał, Barabasz Adam, Szura Michał, Barnuś Kamil.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

III miejsce chłopcy II zespół

Tereszkiewicz Piotr, Noga Maciej, Gwizdak Miłosz, Kluz Mateusz, Fleszar Bartosz, Rachwał Nikodem, Garczyński Miłosz, Zarzycki Rafał, Kaniewski Kacper, Cisek Nikodem.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

 

  1. IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – ćwierćfinał wojewódzki rocznik 2002/2003 09.2013 Łańcut

 

I miejsce chłopcy

Tarała Igor, Cieszyński Jakub, Barciński Dawid, Liszka Jakub, Malski Piotr, Kwolek Roch, Rochacki Michał, Barabasz Adam, Szura Michał, Barnuś Kamil.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – półfinał wojewódzki rocznik 2002/2003 09.2013 Przeworsk

 

II miejsce chłopcy

Tarała Igor, Cieszyński Jakub, Barciński Dawid, Liszka Jakub, Malski Piotr, Kwolek Roch, Rochacki Michał, Barabasz Adam, Szura Michał, Barnuś Kamil.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. III edycja Turnieju Koszykówki „Orlik Basketmania 2013”- eliminacje gminne 09.2013 Łańcut

 

I miejsce

Stropek Natalia, Tokarz Milena, Krowicka Anna, Jędruchów Zofia, Bazan Julia, Gwizdak Maja, Kusiak Maja, Kuźniar Zuzanna, Tkacz Wiktoria, Możdżeń Emilia

Prowadzący: Monika Bieniasz-Noga

 

 

  1. III edycja Turnieju Koszykówki „Orlik Basketmania 2013”- eliminacje gminne 09. 2013 Łańcut

 

I miejsce

Balawejder Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Barciński Dawid, Noga Maciej, Marszał Rafał, Cieszyński Jakub.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. Finał Wojewódzki Koszykówki „Orlik Basketmania 2013” 09.2013 Łańcut

 

I miejsce chłopcy

Balawejder Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Barciński Dawid, Noga Maciej, Marszał Rafał, Cieszyński Jakub.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

I miejsce dziewczynki

Stropek Natalia, Tokarz Milena, Krowicka Anna, Jędruchów Zofia, Bazan Julia, Gwizdak Maja, Kusiak Maja, Kuźniar Zuzanna, Tkacz Wiktoria, Możdżeń Emilia

Prowadzący: Monika Bieniasz-Noga

 

  1. Finał Ogólnopolski Koszykówki „Orlik Basketmania 2013” 27-29.09.2013 Bydgoszcz

 

V miejsce chłopcy

Balawejder Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Barciński Dawid, Noga Maciej, Marszał Rafał, Cieszyński Jakub.

VI miejsce dziewczynki

Stropek Natalia, Tokarz Milena, Krowicka Anna, Jędruchów Zofia, Bazan Julia, Gwizdak Maja, Kusiak Maja, Kuźniar Zuzanna, Tkacz Wiktoria, Możdżeń Emilia

Prowadzący: Monika Kusiak, Monika Bieniasz-Noga

 

  1. Turniej Koszykarski o Puchar Prezesa ,,Handlopexu” Rzeszów 16.11.2013

 

I miejsce

Cyburt Jakub, Balawejder Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Ratajczak Artur, Szydełko Dominik, Barciński Dawid, Noga Maciej, Marszał Rafał, Tarała Igor, Skręt Wojciech, Cieszyński Jakub.

Maciej Mroziak - MVP Turnieju

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. IV Turniej Mikołajkowy w Mini Siatkówkę Dziewcząt 12.2013 Łańcut

 

I m. – Stropek Natalia 6a

           Jędruchów Zofia 6a

           Bazan Julia 6c

           Gwizdak Maja 6c

 

IV m. – Abramczyk Izabela 6a

             Stelmach Aneta 6a

             Gdula Gabriela 6c

             Czapka Barbara 6c

Prowadzący: Monika Kusiak, Monika Bieniasz-Noga, Paweł Gołofit

 

  1. I Runda Zawodów Pływackich ,, Liga Sześciu Miast” 02.2014 Łańcut

 

Styl dowolny 50 m

III miejsce Paulina Konopko

Styl Klasyczny 50m

II miejsce Karolina Słotwińska

Prowadzący: Monika Bieniasz-Noga, Agata Gorzkiewicz, Tomasz Fortuna

 

  1. Memoriał Józefa Witka 04.2014 Łańcut

 

I miejsce

Cyburt Jakub, Balawejder Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Ratajczak Artur, Szydełko Dominik, Barciński Dawid, Noga Maciej, Marszał Rafał, Tarała Igor, Skręt Wojciech, Cieszyński Jakub.

Mateusz Kaszowski – król strzelców

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. Szczypiorniak na Orlikach Eliminacje gminne 05.2014 Łańcut

 

III miejsce

N. Stropek, M. Gwizdak, M. Tokarz, Z. Jędruchów, A. Krowicka, W. Tkacz, M. Kusiak, N. Bazan, Z. Kuźniar, M. Flejszar, N. Bróż, E. Możdżeń

Prowadzący: Monika Bieniasz-Noga

 

  1. Szczypiorniak na Orlikach Eliminacje gminne 2014 05.2014 Łańcut

 

I miejsce

Kaszowski Mateusz, Mroziak Maciej, Koszteyn Jakub, Balawejder Jakub, Cyburt Jakub, Ratajczak Artur, Szydełko Dominik, Skręt Wojciech, Marszał Rafał, Barciński Dawid, Cieszyński Jakub, Noga Maciej.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. Turniej Koszykarski o Puchar Prezesa ,,Handlopexu” Rzeszów 17.05.2014

 

I miejsce

Cyburt Jakub, Balawejder Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Ratajczak Artur, Szydełko Dominik, Skręt Wojciech, Barciński Dawid, Noga Maciej, Tarała Igor, Cieszyński Jakub, Marszał Rafał

  1. IV edycja Turnieju Koszykówki „Orlik Basketmania 2014”- eliminacje gminne

19.05.2013 Łańcut

 

I miejsce chłopcy

Balawejder Jakub, Kaszowski Mateusz, Koszteyn Jakub, Mroziak Maciej, Barciński Dawid, Noga Maciej, Marszał Rafał, Cieszyński Jakub, Noga Maciej, Ratajczak Artur, Cyburt Jakub.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

I miejsce dziewczynki

Stropek Natalia, Tokarz Milena, Krowicka Anna, Bazan Julia, Gwizdak Maja’ Kusiak Maja, Tkacz Wiktoria, Szpunar Monika, Bróż Natalia, Kuźniar Zuzanna

Prowadzący: Monika Bieniasz-Noga

 

  1. Finał Wojewódzki ,, Szczypiorniak na Orlikach”

03.06.2014 Łańcut

 

I miejsce

Kaszowski Mateusz, Mroziak Maciej, Koszteyn Jakub, Balawejder Jakub, Cyburt Jakub, Ratajczak Artur, Szydełko Dominik, Skręt Wojciech, Marszał Rafał, Barciński Dawid, Cieszyński Jakub, Noga Maciej.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

 

 

 

 

 

  1. Finał Ogólnopolski „Szczypiorniak na Orlikach 2014” 09-11.06.2014 Bydgoszcz

 

XVI miejsce

 

Cyburt Jakub, Ratajczak Artur, Szydełko Dominik, Skręt Wojciech, Marszał Rafał, Noga Maciej, Liszka Jakub, Malski Piotr, Garczyński Miłosz, Cieszyński Jakub, Kwolek Roch

Prowadzący: Dariusz Kaszowski, Monika Kusiak, Monika Bieniasz-Noga

 

  1. Finał Makroregionalny Koszykówki „Orlik Basketmania 2014” 06.2014 Łańcut

 

I miejsce chłopcy

Kaszowski Mateusz, Mroziak Maciej, Koszteyn Jakub, Balawejder Jakub, Barciński Dawid.

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

  1. Finał Makroregionalny Koszykówki „Orlik Basketmania 2014” 10.06.2014 Łańcut

 

I miejsce dziewczynki

Stropek Natalia, Tokarz Milena, Krowicka Anna, Jędruchów Zofia, Bazan Julia, Gwizdak Maja, Kusiak Maja, Kuźniar Zuzanna, Tkacz Wiktoria, Możdżeń Emilia

Prowadzący: Tomasz Fortuna, Monika Bieniasz-Noga

 

  1. Finał Ogólnopolski Turnieju Koszykówki „Orlik Basketmania 2014” 20-22.06.2014 Łódź

 

I miejsce chłopcy

Kaszowski Mateusz, Mroziak Maciej, Koszteyn Jakub, Balawejder Jakub, Marszał Rafał, Barciński Dawid.

Mateusz Kaszowski - MVP Turnieju

Prowadzący: Dariusz Kaszowski

 

VII miejsce dziewczynki

Stropek Natalia, Tokarz Milena, Krowicka Anna, Jędruchów Zofia, Bazan Julia, Gwizdak Maja, Kusiak Maja, Kuźniar Zuzanna, Tkacz Wiktoria, Możdżeń Emilia

Prowadzący: Monika Kusiak, Monika Bieniasz-Noga