Indywidualne Mistrzostwa S Z S w Lekkiej Atletyce w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej - 18. 09. 2009 r. - Łańcut

Konkurencja : rzut piłeczką palantową - Mateusz Rospond - I miejsce (55 m)

Konkurencja : bieg na 60 m - V miejsce

Konkurencja : bieg na 1000 m - Jakub Szczepanik

Konkurencja : skok w dal - Jakub Fleszar

Opiekun - D. Kaszowski


 

Indywidualne Mistrzostwa S Z S w Lekkiej Atletyce w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej - 20. 09. 2009r. - Rzeszów

Konkurencja: rzut piłeczką palantową - Mateusz Rospond - 9 miejsce (59 m) (na 50 startujących)

Opiekun - D. Kaszowski

 


Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Mini Siatkówce Dziewcząt - Zabrze 2009 r. KINDER + SPORT - 25 - 27. 09. 2009 r.

 

Katarzyna Stopa, Wiktoria Pasierb, Izabela Dubiel, Zaręba Anna - 23 miejsce

 


Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt - 23. 10. 2009 r. - Łańcut

 

Katarzyna Stopa, Wiktoria Pasierb, Izabela Dubiel, Natalia Rejman, Anna Zaręba, Alicja Rokosz, Gabriela Flejszar, Wiktoria Kołodziej, Patrycja Nowińska, Monika Rojek, Barbara Rydzik - I miejsce

Opiekun- M. Pusz


 

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców - 23. 10 2009 r. - Łańcut

Patryk Haber, Mateusz Rospond, Jakub Hejnosz, Miłosz Szczygieł, Jacek Kamieniecki, Rafał Styrnik, Wojciech Babiarz, Dominik Tkacz, Jakub Fleszar - I miejsce

Opiekun - D. Kaszowski


 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców - 13. 11 2009 r.

Patryk Haber, Mateusz Rospond,Jakub Hejnosz, Miłosz Szczygieł, Jacek Kamieniecki Wojciech Babiarz, Dominik Tkacz, Jakub Fleszar, Adrian Ulman, Arkadiusz Słysz, Bartosz Chmiel - I miejsce

Opiekun - D. Kaszowski


 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt - 24.11. 2009 r. - Białobrzegi

Katarzyna Stopa, Wiktoria Pasierb, Izabela Dubiel, Natalia Rejman, Anna Zaręba, Alicja Rokosz, Gabriela Flejszar, Wiktoria Kołodziej, Patrycja Nowińska, Monika Rojek, Barbara Rydzik, Greta Bojda, Aleksandra Góral - II miejsce

Opiekun - M. Pusz


 

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców - 17. 12. 2009 r. - Grodzisko Dolne

P. Haber, M. Koziołek, J. Kamieniecki, R. Styrnik, W. Babiarz, M. Szczygieł, B. Chmiel, D. Tkacz, A. Ulman, A. Słysz - III miejsce

Opiekun - D. Kaszowski


 

Szkolne Rozgrywki w "Rzucankę Siatkarską" dziewcząt klas IV - 18. 12. 2009 r.

I miejsce kl IV a

II miejsce kl. IV c

III miejsce kl. IV b

IV miejsce kl. IV d

Opiekunowie - M. Bieniasz-Noga, B. Tendaj, M. Kusiak


 

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce Dziewcząt i Chłopców - 8. 01. 2010 r. - Łańcut

I miejsce - dziewczęta: K. Stopa, W. Pasierb, I. Dubiel, N. Rejman, A. Zaręba, A. Rokosz, G. Flejszar, W. Kołodziej, P. Nowińska, M. Rojek, B. Rydzik

Opiekun - M. Pusz


 

I miejsce - chłopcy: W. Babiarz, P. Chmiel, P. Haber, J. Hejnosz, M. Rospond, M. Szczygieł, D. Tkacz, A. Słysz

Opiekun - D. Kaszowski


 

Halowy Turniej w Mini Piłce Nożnej chłopców klas IV - 15. 01. 2010 r.

I miejsce - P. Biały, J. Błachowicz-Kiełb, K. Filip, N. Gdula, D. Haber, K. Inglot,K. Kawalec, A. Lizak, A. Mac, T. Malski, K. Masłosz, M. Poradowski, M. Preisner, M. Szczepanik, D. Witko

Opiekun - D. Kaszowski


 

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Dziewcząt i Chłopców - 22. 01. 2010 r. - Łańcut

I miejsce dziewczęta: G. Bojda, A. Góral, K. Stopa, W. Pasierb, I. Dubiel, N. Rejman, A. Zaręba, A. Rokosz, G. Flejszar, W. Kołodziej, P. Nowińska, M. Rojek, B. Rydzik

Opiekun - M. Pusz


 

I miejsce chłopcy: P. Haber, M. Koziołek, J. Kamieniecki, R. Styrnik, W. Babiarz, M. Szczygieł,B. Chmiel, D. Tkacz, A. Ulman, A. Słysz, J. Hejnosz. M. Rospond

Opiekun - D. Kaszowski


 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Dziewcząt - 9. 02. 2010 r. - Łańcut

I miejsce - G. Bojda, A. Góral, K. Stopa, W. Pasierb, I. Dubiel, N. Rejman, A. Zaręba, A. Rokosz, G. Flejszar, W. Kołodziej, P. Nowińska, M. Rojek, B. Rydzik

Opiekunowie - D. Kaszowski, M. Pusz


 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Chłopców - 11.02.2010 r. - Łańcut

I miejsce - P. Haber, M. Koziołek, J. Kamieniecki, R. Styrnik, W. Babiarz, M. Szczygieł, B. Chmiel, D. Tkacz, A. Ulman, A. Słysz, J. Hejnosz, M. Rospond

Opiekun - D. Kaszowski


 

Rejonowe Igrzyska Młodzieży szkolnej w Mini Koszykówce Chłopców - 12. 03. 2010 r. - Łańcut

I miejsce - P. Haber, M. Koziołek, J. Kamieniecki, R. Styrnik, W. Babiarz, M. Szczygieł, B. Chmiel, D. Tkacz, A. Ulman, A. Słysz, J. Hejnosz, M. Rospond

Opiekun - D. Kaszowski


 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce Dziewcząt - 19. 03. 2010 r. - Żołynia

II miejsce - K. Stopa, W. Pasierb, I. Dubiel, N. Rejman, A. Zaręba, A. Rokosz, G. Flejszar, W. Kołodziej, P. Nowińska, M. Rojek, B. Rydzik

Opiekun - M. Pusz


 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce Chłopców - 23. 03. 2010 r - Żołynia

IV miejsce - D. Tkacz, A. Ulman, W. Babiarz, M. Szczygieł, P. Haber, R. Styrnik, B. Chmiel

Opiekunowie - M. Pusz, D. Kaszowski


 

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Dziewcząt - 23. 03. 2010 r.- Brzóza Królewska

III miejsce - A. Góral, K. Stopa, W. Pasierb, I. Dubiel, N. Rejman, A. Zaręba, A. Rokosz, W. kołodziej, P. Nowińska, M. Rojek, B. Rydzik

Opiekunowie - M. Pusz, D. Kaszowski


 

 

UDZIAŁ W ZAWODACH PŁYWACKICH

Pływacka Liga Pięciu Miast

W zawodach rywalizują najmłodsi adepci pływania z Głogowa Małopolskiego, Leżajska, Sokołowa Małopolskiego, Łańcuta i Nowej Sarzyny, a głównym celem tej inicjatywy jest popularyzacja pływania jako formy profilaktyki zdrowotnej i aktywizacji dzieci

I Edycja Zawodów Pływackich o " Puchar Pięciu Miast" - 4. 11. 2009 r. - MOSiR Łańcut

Szkoła Podstawowa Nr 2 -I miejsce

II Edycja Zawodów Pływackich o "Puchar Pięciu Miast" - 23. 01. 2010 r. - MOSiR Nowa Sarzyna

Szkoła Podstawowa Nr 2 - I miejsce

III Edycja Zawodów Pływackich o "Puchar Pięciu Miast" - 6. 03. 2010 r. - OSiR Głogów Małopolski

Szkoła Podstawowa Nr 2 - I miejsce

Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Sztafetowym i Indywidualnym - 10. 03. 2010 r. - Nowa Sarzyna

Sztafeta

Dziewczęta SP 2 Łańcut - I miejsce - czas 1.41.53

Chłopcy SP 2 Łańcut - I miejsce - czas 1.37.43

Obie sztafety zakwalifikowały się do Finału Wojewódzkiego

Pływanie indywidualne

styl dowolny

  • A. Poczykowska SP 2 Łańcut - 33.40 - II miejsce
  • A. Pokrywka SP 2 Łańcut - 33.55 - II miejsce

styl klasyczny

  • K. Niegowski SP 2 Łańcut - 39.32 - I miejsce

styl grzbietowy

  • K. Cieszyński SP 2 Łańcut - 44.21 - II miejsce

styl motylkowy

  • N. Kowanek SP 2 Łańcut - 41.20 - I miejsce
  • K. Piekarz SP 2Łańcut - 45.48 - II miejsce

Opiekunowie: M. Bieniasz, B. Tendaj